Southbank Skate Park

Thames nehrinin güneyinde Kraliçe Elizabeth Yeralti Kemerlerinde bulunan bu yer Hungerford köprüsü ve Waterloo köprüsü arasinda bulunmaktadir. Skate Park duvarlardaki renkli yazilar ile bölgenin en renkli yerlerinden birisidir.

Gündüzleri bisiklet ve kaykay severler buraya eglenmek için gelmektedir. Ilk yillarda kullanilmayan bu yer sadece Kraliçe Elizabeth için mimari yapi olarak insa edilmis. Fakat 1970'li yillarda patenciler tarafindan sevilmis ve kullanilmaya baslanmistir. Duvarlari sürekli farkli yazilar ve desenlerle boyanmaktadir. Sherlock'ta The Blind Banker'i islemek için sahnenin bir bölümü burada çekilmistir.


  • Queen Elizabeth Hall Southbank side London

Diğer Çekim Yerleri

İnsan beyninde çözülemeyecek kadar zor, tahmin edilemeyecek kadar karmaşık duygular ve arzular vardır. O arzuların karanlık olanlarına gelince; işte onlar oldukça soğuktur ve kişiyi adeta buzdan bir kütleye çevirir. Gözleri kör eden bu ürkütücü ruh halleri, insanın aklının ucundan bile geçiremeyeceği şeyleri yapmasını sağlar. Benim işim, karanlıkta kalmış bu insanların yol açtığı kötülükleri sona erdirmek.