Speedy's Cafe

Sherlock'un evinin yanindaki kafe olarak nitelendirilmis bu mekani sahnelerde devamli görmek mümkün. Sherlock,Watson ve onun ziyaretçileri eve geldiginde sahnelerde devamli bu kafe gösterilmektedir.

Kafe suan Gower caddesi üzerinde evin asil adresinin yanindadir. Belgravia Skandali sahnelerinde yogunlukla kafeyi görmek mümkün. Kafenin suanki halini ziyaret ettiginizde filmdeki orjinal halini görebilirsiniz. Büyük bir titizlikle islenmis kafenin yapisini degistirmemekteler. Kafe adindanda anlasilacagi gibi hizli bir servise sahiptir. Ziyaret edenler güzel et yemekleri oldugunu ve içecek olarak kahvesini tavsiye edilmektedir.


  • 187 North Gower Street Camden London, NW1 2NJ

Diğer Çekim Yerleri

İnsan beyninde çözülemeyecek kadar zor, tahmin edilemeyecek kadar karmaşık duygular ve arzular vardır. O arzuların karanlık olanlarına gelince; işte onlar oldukça soğuktur ve kişiyi adeta buzdan bir kütleye çevirir. Gözleri kör eden bu ürkütücü ruh halleri, insanın aklının ucundan bile geçiremeyeceği şeyleri yapmasını sağlar. Benim işim, karanlıkta kalmış bu insanların yol açtığı kötülükleri sona erdirmek.